• Phobos Yacht Najlepszy wybór...

  • Phobos Yacht Najlepszy wybór...

  • Phobos Yacht Najlepszy wybór...

Modele

Dal­pol Yacht buduje jachty żaglowe o dłu­go­ści od 6 do 10 metrów. Prak­tycz­nie co sezon wpro­wa­dzamy do oferty  nowe modele jach­tów żaglo­wych. Uży­wamy spraw­dzo­nych roz­wią­zań i tech­no­lo­gii, a mon­to­wane wypo­sa­że­nia są mar­kowe i mają odpo­wied­nią jakość. Budu­jemy jachty zarówno w wer­sji śród­lą­do­wej z mie­czem uchyl­nym jak i w wer­sji mor­skiej z falsz­ki­lem. Arma­to­rom dajemy do wyboru wiele wypo­sa­żeń dodat­ko­wych i moż­li­wo­ści zabu­dowy wnę­trza, co czyni nasze jachty dokład­nie dopa­so­wane do życzeń klienta.

 
 
Phobos 18 to otwartopokładowy, bardzo wygodny i bezpieczny jacht, idealnie nadający się do żeglugi typu daysail. Świetnie się sprawdzi zarówno jako rodzinna jednostka rekreacyjna, jak również będzie idealnym rozwiązaniem do szkoleń i treningu żeglarskiego. Wyposażony w prosty, standardowy takielunek bez achtersztagu oraz uchylne płetwy. Wszystko to sprawia, że z obsługą jachtu bez problemu poradzą sobie nawet początkujący żeglarze. 
Niewielkie koszty, minimum komfortu, a maksimum radości z żeglowania. Ten kompaktowy jachcik znakomicie sprawdza się jako jednostka weekendowa, ale także umożliwia starty w regatach jachtów turystycznych. Popularny wśrod żeglarzy lubiących poznawaćnowe akweny, gdyż mozna go woźić za średniolitrażowym samochodem, a wodować wręcz z brzegu. 
Mały wielki turysta. To znakomita jednostka czarterowa i rodzinna. Niewielki jacht zaskoczy każdego pojemnością wnętrza i niezwykłym w tej klasie komfortem. Przy zachowaniu wysokich kryteriów bezpieczeństwa ta wysoka łódka jest dość żwawa i niezwykle łatwa w obsłudze. To wszystyko mieści sie w zgrabnej sylwetce nawiązującej stylistycznie do Phobosa 25 i phobosa 27 tego samego projektanta. 
Model z calkowicie nowej serii SPORT wprowadzony na rynek w 2013 roku powinien nautycznie zadowolić najbardziej wymagających żeglarzy. Został zaprojektowany tak, aby orócz żeglugi turystycznej nadawał się także do startu w przeróżnych regatach jachtów kabinowych. Jacht oferowany jest zarówno w opcji z mieczem szybrowym, podnoszonym kilem z bulbem jak i mieczem obrotowym. 
To najstarsza obecnie produkowana, sprawdzona jednostka naszej firmy łącząca znakomite walory nautyczne z bardzo łatwą obsługą i transportem. Jacht zaprojektowany przez znakomitego konstruktora Jerzego Pieśniewskiego jest rozwinieciem linni Focusow, które odnosiły sukcesy na regatowych trasach. Konstrukcja ceniona od lat przez żeglarzy w całej Europie. 
Najnowszy produkt naszej firmy z 2015 roku to kontynuacja udanej serii turystycznych Phobosów 21, 25 i 27. Choć stylistycznie i programowo nawiązuje do starszych konstrukcji, to jest zaprojektowany całkowicie od nowa 
New Look naszej firmy z 2010 roku zaprojektowany przez konstruktora Roku 2010 Wojtka Spisaka. Bardzo przestronne wnętrze umożliwiające nocleg nawet 8 osobowej załodze, zależnie od wersji zabudowy. Ergonomia i komfort opakowane w nowoczeną stylistykę. Mnogość wersji i wyposażenia turystycznego umożliwi każdemu skonfigurowanie sobie wymarzonego jachtu. 
Phobos 27 jest rozwinięciem naszego poprzedniego sprawdzonego modelu Phobos 25 w kierunku większego komfortu i dzielności morskiej. Główne zmiany to przedłużenie kadłuba na rufie oraz drobne zmiany we wnętrzu. Oferuje komfortowe warunki mieszkalne 5-6 osobom zależnie od zabudowy wnętrza. Platforma kąpielowa na rufie ułatwia zejscie do wody na brzeg czy pomost. 
Phobos 29 to największy produkt naszej firmy. To dzielny i szybki jacht o ponadczasowej stylistyce charakterystycznej dla projektów Jerzego Pieśniewskiego. Ten komfortowy i przestronny jacht z łatwościa pomieści nawet 8-mio osobową załogę. Jacht produkowany w wersji z 2-ma lub 3-ma zamykanymi kabinami. Obszerna mesa zapewnia wysokość stania nawet naprawdę wysokim żeglarzom.
 
Premiera roku 2014, spacerowy jacht motorowy adresowany do osób ceniących sobie komfort i wygodę.
Wyróżnia się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnością. Jacht przeznaczony jest do pływania po jeziorach, rzekach i kanałach.
 
  • Partnerzy


Ta strona używa ciasteczek (Cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem, nie pokazuj więcej tego powiadomienia