• Phobos Yacht Najlepszy wybór...

  • Phobos Yacht Najlepszy wybór...

  • Phobos Yacht Najlepszy wybór...

Powrót

Modele » Phobos 22


Phobos 22 Sport – nowe oblicze stoczni Dalpol

W sezonie 2013 wprowadziliśmy na rynek nowy model jachtu z całkowicie nowej serii SPORT. Jacht zaprojektowany przez Wojtka Spisaka powinien nautycznie zadowolić najbardziej wymagających żeglarzy. Łódka dla aktywnych żeglarzy o długości 6,5 m, szerokości 2,5 m i wadzie około 1000 kg umożliwi stosunkowo łatwy transport na jednoosiowej przyczepie. Jacht został tak zaprojektowany, żeby oprócz żeglugi turystycznej nadawał się także do startu w przeróżnych regatach jachtów kabinowych. Można go przeliczyć pod ORC, IMS, HD, KWR a także pod krajową formułę PZŻ. Specjalnie dlatego zostało opracowanych aż sześć wersji ożaglowania i dwie wersje masztu. Jacht oferowany będzie zarówno z mieczem szybrowym, podnoszonym kilem z bulbem jak i na Mazury wersja z mieczem obrotowym.

Ekonomiczna wersja standard, w pełni wyposażona wersja czarter, morska i regatowa z opcjonalnym genakerem lub spinakerem. Każdy powinien dobrać coś dla siebie. Nowy jacht posiada wygodne wnętrze dla 4 osób oraz bardzo duży kokpit. Dynamiczna sylwetka będzie go wyróżniać na tle rodzimej produkcji. Premiera jachtu odbędzie się na warszawskich targach Wiatr i Woda. W trakcie sezonu żeglarskiego w stałej ofercie będzie jednostka demonstracyjna udostępniana do żeglugi testowej na Mazurach.

  Długość całkowita 6,98 m  
  Długość kadłuba 6,48 m  
  Szerokość kadłuba 2,49 m  
  Zanurzenie 0,26 – 1,20 m  
  Wysokość masztu (od KLW) 10 m  
  Masa balastu dennego 250 kg  
  Masa miecza obrotowego 85 kg  
  Masa jachtu ok. 1100 kg  
  Wysokość w kabinie 1,50 m  
  Ożaglowanie 21,0 m2  
  Liczba koi 4  

 

Phobos 25 – szkice i schematy

 
Nowy jacht posiada wygodne wnętrze dla 4  oraz bardzo duży kokpit. Dynamiczna sylwetka będzie go wyróżniać na tle rodzimej produkcji

 

Zabudowa wnętrza

 

Wersja armatorska – liczba koi: 4
Kliknij na plan aby zobaczyć powiększenie.

 

szkic (Kopiowanie)  

 

 

  • Partnerzy


Ta strona używa ciasteczek (Cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Rozumiem, nie pokazuj więcej tego powiadomienia