Phobos 25 - największy jacht bez uprawnień

Phobos 25 - wnętrzeNowy produkt naszej stoczni nawiązuje stylistycznie do nowoczesnych śródziemnomorskich jachtów. W długiej nadbudówce z charakterystycznymi dużymi oknami można zamontować nawet sześć otwieranych okien i luków, co zapewnia ponadprzecietną wentylację i doświetlenie wnętrza.

Phobos 25 wyróżnia się dużym kokpitem z którego jest znakomita widoczność w stronę dziobu. Aż cztery osobne schowki kokpitowe ułatwiają przechowywani niezbędnych dla żeglarzy przedmiotów oraz umożliwiają wyposażenie jachtu w dowolne instalacje: wodną, gazową, ogrzewanie itp.

Zaprojektowany przez znanego regatowca Wojtka Spisaka "szybki" kadłub Phobosa 25 jest szeroki i stosunkowo płaski. Z jednej strony gwarantuje znakomitą stateczność, a z drugiej sporą pojemność wnętrza. Proponujemy jacht w dwóch wersjach zabalastowania:  miecz obrotowy i balast w dnie w wersji sródlądowej lub stała płetwa kilowa dla wersji morskiej.

Proponujemy Państwu dwa warianty sterowania Phobosem 25 - za pomocą steru pawężowego z rumplem lub steru głębinowego obsługiwanego rumplem lub kołem sterowym.

Wnetrze to sprawdzony układ w dwóch kombinacjach: czarterowej 6 + 2, lub armatorskiej 5 + 1. W obydwu mieści się spory przedział WC i kambuz z kuchenką, osobnym zlewem i lodówką.

Zobacz więcej informacji:

Phobos 25 - szkice i schematy »

Phobos 25 - galeria zdjęć wewnątrz i z zewnątrz jachtu »

Phobos 25 - film prezentujący jacht pod żaglami przy silnym i słabym wietrze »

Phobos 25 - panoramiczny widok wnętrza (360°) »

Pobierz katalog »